Poznaj nas – autorki podcastu Edukacja Zaangażowana

Justyna Markowicz

Cześć! Jestem społeczniczką, moderatorką design thinking i ….

Paulina Kosman

Cieszę się, że mogę się Wam przedstawić!

Jestem HR Biznes Partnerką, coachką (w trakcie akredytacji na poziomie ACC), certyfikowaną trenerką biznesu, moderatorką Design Thinking i socjolożką.

Od prawie 14 lat jestem związana z korporacjami, gdzie wspieram pracowników i managerów realizując liczne projekty operacyjne oraz rozwojowe.

Moim aktywnościom przyświeca motto:
by pracowało się lepiej.

Jestem propagatorką rozwoju w oparciu o mocne strony zgodnie z podejściem Instytutu Gallupa. Moje talenty, które wykorzystuję na co dzień to: Odpowiedzialność, Indywidualizacja, Bliskość, Uczenie się i Wiara w siebie. To również jeden z nich – Uczenie się, sprawia, że stały rozwój siebie i innych jest jedną z moich wartości, wytyczających kierunek moich działań.

Spełniam się również w roli mamy i to moje dzieci zainspirowały mnie do współtworzenia tego podcastu. W szczególności ich wrażliwość na sprawy ekologiczne i społeczne. Uczestnicząc zawodowo w rozwoju dorosłych, zaczęłam również zastanawiać się, co zrobić, by w przyszłe pokolenia wspierać jeszcze w dzieciństwie oraz wieku nastoletnim, by wyposażyć je w kompetencje, które pozwolą im być samodzielnymi, zaangażowanymi i sprawczymi dorosłymi.

Więcej o moim doświadczeniu zawodowym znajdziesz tutaj