Justyna Turek

Konsultantka ds. zrównoważonego projektowania i gospodarki obiegu zamkniętego. Projektantka, badaczka, project managerka oraz facilitatorka procesów i programów.

Od prawie 10 lat zajmie się projektowaniem, konceptualizacją i wdrażaniem produktów oraz usług prawdziwie potrzebnych. Prowadzi i doradza międzynarodowym i interdyscyplinarnym zespołom. Współpracuje przy projektach o charakterze społecznej i środowiskowej innowacji. Wspiera innych w programach mentoringowych. Doradza liderom i liderkom firm w temacie kultury pracy, zaangażowania pracowników oraz well-beingu.

Swoje doświadczenie zdobywała pracując i mieszkając w Paryżu, Helsinkach, Nowym Jorku, w Ukrainie i w Polsce. W ciągu roku kilkakrotnie podróżuje po całym świecie w celu zbierania inspiracji i wiedzy o zmieniających się społeczeństwach i kulturach.

Współzałożycielka strategiczno-wzorniczego doradztwa Change Pilots oraz Circular Design w Polsce. Współzałożycielka agencji konsultingowej Next Agents w Szwecji. Dyrektorka generalna międzynarodowej agencji, zajmującej się projektowaniem innowacji społecznych i środowiskowych, Holis. Członkini 3-ciej edycji programu Climate Learership oraz gościnna wykładowczyni na Hyper Island.

Ważne miejsca w sieci:
www.changepilots.pl
www.weareholis.org
www.nextagents.se
www.circulardesign.pl
____