Dominika Łysio

Certyfikowany Coach Mocnych Stron Instytutu Gallupa, a także Certyfikowany Tutor I stopnia. Działa w obszarze edukacji i rozwoju młodzieży.

Aktywnie propaguje odkrywanie talentów Gallupa, gdyż wierzy, że każdy jest utalentowany i ma naturalny potencjał. Jest po to, by zwykli ludzie odkrywali swoje niezwykłe moce zaczynając już od najmłodszych lat.

Każdego dnia obserwuje, że działanie zgodne z mocnymi stronami przynosi indywidualnym osobom i całym rodzinom wiele satysfakcji i lepszego zrozumienia siebie. Swoją uwagę poświęca młodym ludziom, którzy często decydując o życiowym wyborze dalszej edukacji i rozwoju w danej dziedzinie, mogą kierować się zgodnie ze swoimi wrodzonymi talentami.

Od kilku lat prowadzi swoją markę Tropiciele Talentów, gdzie znajdziesz ofertę odkrywania talentów dla nastolatków, młodzieży i dorosłych. Nagrywa podcast Talenty Dużych i Małych. W odcinkach opowiada o badaniu StrengthsExplorer, CliftonStrengths oraz o nastoletnich i dorosłych talentach.
Zdobyła wiedzę z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, zajmowała się rozwojem pracowników w firmach w Polsce i Wielkiej Brytanii.

Jest szczęśliwą żoną i mamą trójki dzieci.

Jej talenty: Kontekst / Odpowiedzialność / Bliskość (Relacyjność) / Zgodność / Osiąganie/ Odkrywczość
____